MPC-forum.eu Your Music Production Center

Syntezator ACCESS VIRUS TI

Pisz tutaj jeśli chcesz sprzedać coś ze swojego studia.
Regulamin działu
1. Zabronione jest podbijanie wątków własnymi postami, które nie zawierają nowych lub dodatkowych informacji.
2. Tematy, które są nieaktywne powyżej trzech miesięcy zostaną zamknięte i przeniesione do kosza. W celu odblokowania tematu należy skontaktować się z administracją forum.

przez NTRTNMNT » 20 cze 2018, o 23:17

Sprzedam syntezator Access Virus TI Snow.

Syntezator VIRUS TI Snow marki ACCESS to najbardziej kompaktowy i budżetowy model z rodziny instrumentów VIRUS TI. Świetny wybór dla ludzi chcących cieszyć się pełną funkcjonalnością technologii TI za mniejszą cenę i światowym brzmieniem Virusa. Syntezator posiada własny układ procesorów DSP, co oznacza, że nie obciąża on procesora Twojego komputera.

Snow wyposażony jest w analogowe wyjścia i wejścia stereo, MIDI i port USB, przez który komunikuje się z komputerem i może pracować jako sprzętowy plug-in VST/Audio Unit. Na panelu kontrolnym jest taki sam wyświetlacz jak w modelach Desktop/Keyboard oraz niezbędne kontrolery pozwalające na łatwy wybór brzmienia oraz natychmiastową regulację najpotrzebniejszych parametrów, takich jak Cut-Off czy Resonance. Maksymalnie 4 naciśnięcia przycisków dzielą użytkownika od wybrania żądanego brzmienia, a system adaptowanych menu oraz całkiem nowy tryb Easy Edit pozwala na szybką i łatwą obsługę.
W zakresie kreacji brzmienia do dyspozycji mamy cały zestaw wirtualnych generatorów analogowych, Wavetable, syntezę granularną i różne typy filtrów, jak i klasyczny kaskadowy filtr Mini Moog’a. Dla tych którzy nie mają ochoty programować, przygotowano całe mnóstwo znakomitych presetów, ponad 6000 najlepszych brzmień projektowanych przez elitę branży.

Jestem pierwszym właścicielem tego syntezatora, użytkowany sporadycznie w domowym studiu. Stan produktu widoczny jest na zdjęciach, instrument ma ślady użytkowania.


Zdjęcia:
https://www.olx.pl/oferta/syntezator-ac ... wbOer.html


Strona produktów VIRUS TI na domenie producenta:
https://www.virus.info/virusti/overview

Recenzje syntezatora:
https://www.soundonsound.com/reviews/ac ... us-ti-snow
https://www.emusician.com/gear/review-a ... us-ti-snow
http://www.test.audiostacja.pl/uploads/ ... 2_2008.pdf
http://www.muzykuj.com/testy/instrument ... t,407.html

cena: 2500 zł
tel: 530339699
NTRTNMNT
Padawan
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2018/06/20

Powrót do Sprzedamcron