Feedback

Bądź na bieżąco i zgłaszaj problemy i pomysły.
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin

http://www.ktuk.net/phpBB3/viewtopic.php?f=18&t=3720" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow

tylko w sumie....po co ? żeby tworzyć podziały , w celu napiętnowania czy jak ?
Ja jak widzę typa który po dwóch zdaniach okazuje się być wg. mnie niereformowalnym to poprostu go ignoruję bo po co sobie zawracać takimi osobami dupę ? :/
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
Ende
Pad10

W sumie to masz rację.
Wuja, daj sobie spokój ;)
MPD 32 (fingerdrumming in progress)
Awatar użytkownika
timaciek
Pad2

W tym wypadku zasada - nie karm trolla - jak najbardziej do zastosowania :hah:
https://soundcloud.com/timaciek" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin

Czy tylko ja mam jakieś problemy z wysyłaniem PW z poziomu panelu użytkownika ???
Generalnie chodzi o to że po wybraniu nazwy adresata ciągle wyskakuje mi komunikat że użytkownik nie został odnaleziony :/ i muszę szukać jakiejś PW żeby móc na nią odpisać lub szukać jakiegoś posta danego delikwenta i z poziomu jego posta dopiero wysyłać wiadomość zmieniając w międzyczasie tytuł wiadomości który nadawany jest automatycznie... troszkę wkurzające... Dudson !!!...działaj !!! :D :D :D
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
Awatar użytkownika
dudi
Pad16

działa, napisałem ci PW
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin

dobra...działa :/ musiałem mieć jakieś random zwisy przez ostatnią godzinę :/
Awatar użytkownika
dudi
Pad16

ewidentnie, ale grunt, że już problem zażegnany ;v
mrmajk
Padawan

Cześć wszystkim.

Niedawno nabyłem MPC Akai MPD218 (tak wiem, podstawka :)), aczkolwiek nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Przywykłem do reapera i do nagrywania żywych instrumentów dzięki interfejsowi line6 ux2 - plug and play, więc tutaj jest rzeczywiście minimalne wymaganie znajomości oprogramowania od muzycznego użytkownika. Czy polecacie mi jakieś tutoriale? Takie rzeczywiście od podstaw. Głównie chodzi mi o to w jakim programie pracować i jak skonfigurować urządzenie sterujące. Trafiam na tutoriale które są właśnie o ten jeden krok za daleko - uczą mnie truchtać, a ja nawet nie umiem chodzić :)

Jeżeli zamieściłem post nie w tym miejscu to bardzo przepraszam :) Z góry bardzo dziękuję za pomoc i jakąś dobrą duszę, która mi pomoże :)
ODPOWIEDZ