MPC-forum.eu Your Music Production Center

4 x 4 z Epromem

Czyli nasze pytania zadawane znanym i mniej znanym artystom.

przez dudi » 24 mar 2014, o 10:25

Dawno nie było aktualizacji w tym dziale, a tak się składa, że mam kilka zdań od Eproma, znanego również jako Sztigar Bonko, jeden z Modulatorów i pewnie jeszcze kilka jego AKA by się znalazło.

dudi: Jak zaczęła się przygoda, która doprowadziła Cię do miejsca, w którym obecnie jesteś?
Eprom: To długa historia i szkoda na nią czasu, ale generalnie moja przygoda z beat makingiem zaczęła się od kupna samplera Elsat do amigi 500 i protrackera. Uwielbiam diggin'. Zarówno w dziedzinie sampli jak i wiedzy o sprzęcie czy o produkcji muzycznej. Uwielbiam zdobywać nową wiedzę i to mnie pcha cały czas do przodu.

dudi: Co byś robił gdyby nie muzyka?
Eprom: Pewno pracowałbym w kopalni albo w swoim zawodzie jako kierownik produkcji filmowej. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby nie muzyka.

dudi: Czy jest ktoś, z kim chciałbyś podjąć współpracę?
Eprom: Jest cała masa muzyków, artystów, producentów z którymi chciałbym współpracować. Każda współpraca uczy czegoś nowego a ja jestem głodny wiedzy.

dudi: Co poradziłbyś osobom, które naprawdę mają szansę osiągnąć sukces, ale nie do końca potrafią samodzielnie się wypromować?
Eprom: DO YOUR THING! Grunt to robić swoje w zgodzie z samym sobą i nie oglądać się na poklask. Jeśli coś jest dobre i wartościowe to prędzej czy później ludzie to docenią. Cierpliwość w tej branży to złota cecha.
dudi
Tape the tapes

MPC: 2000 / 2500
Sampler: Akai S1000HD

przez MARKOWY » 24 mar 2014, o 10:47

Krótko i na temat, o wszystkim i niczym :D
Kto zna Eproma ten wie co nieco o nim.
Ja uwielbiam takich ludzi.. nie tylko robi muzykę i skreczuje, ale interesuje sie tym, poszerza wiedze o sprzętach, brnie w to i tym żyje.
Dla mnie wielka inspiracja!
MARKOWY
Zwycięzca Ligi Bitów

MPC: 2000XL
Kontroler: Novation SL MK2
DAW: Reaper / FL 10

przez dudi » 24 mar 2014, o 11:00

MARKOWY napisał(a):Krótko i na temat, o wszystkim i niczym :D

To jedno z założeń tej serii, drugim było popchnięcie do rozmowy na temat danego artysty, jego twórczości, etc.
A Eprom faktycznie, jest jednym z ludzi, którzy nie zgubili się w swojej zajawce i dalej brnie w to, co mu najbliższe, a nie w to, co się będzie lepiej sprzedawać. Jak wypuszczałem swoja kasetkę i rozmawiałem z wieloma osobami, to wspólnie dochodziliśmy zawsze do wniosku, że jedyna kaseta, która wydana na legalu w Polsce miałaby teraz największe szanse się sprzedawać to wypuszczona właśnie przez niego :) Może jeszcze kiedyś się doczekam takiej akcji.
dudi
Tape the tapes

przez wolfset » 24 mar 2014, o 14:05

Eprom napisał(a):
Eprom: Grunt to robić swoje w zgodzie z samym sobą i nie oglądać się na poklask.

Chyba sobie to zdanie na czole wydziaram :D
wolfset
Pad5

MPC: ren,
Sampler: mv 8800
Kontroler: keylab49,Mpd 24
DAW: Auria

przez dudi » 24 mar 2014, o 15:43

Na czole nie będziesz widział :P
dudi
Tape the tapes

przez harpagan » 24 mar 2014, o 16:21

HAHAH
harpagan
Pad2

MPC: 2000

przez OBRcws » 24 mar 2014, o 21:08

Hahaha... Miałem dokładnie ten sam sampler do Amigi i ten sam tracker... Tylko mi zabrakło widocznie talentu :/

Propsy dla Eproma, dla mnie jedna z bardziej inspirujących obecnie postaci na PL scenie.
OBRcws
Pad7

MPC: Maschine Studio
Kontroler: Fantom G8
DAW: Cubase 8 Pro

Powrót do Wywiady