MPC-forum.eu Your Music Production Center

Zakup mpc/mpd amator

Nie wiesz jaki sampler/kontroler wybrać? Tutaj się dowiesz.

przez kamiiilll08 » 9 lis 2015, o 19:05

Witam, jestem kompletnie zielony w temacie mpc/mpd i potrzebuje waszej rady który ze sprzętów wybrać
Mam na oku akai mpc element, akai mpd 218, akai mpc fly i novation launchpad mini
Chciałbym poznać wasze opinie na temat poszczególnych urządzeń i prosiłbym o wyjaśnienie czy każde z nich może działać samo, z ipadem lub komputerem.
Ostatnim pytaniem jest to czy do takich stacji można bezpośrednio podłączyć słuchawki, gdyż nie mam warunków żeby próbować tworzyć muzykę na glosnikah

Z góry dzięki i proszę o słownictwo zrozumiałe dla swierzaka

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
kamiiilll08
Padawan

przez dudi » 11 lis 2015, o 18:29

kamiiilll08 napisał(a):Z góry dzięki i proszę o słownictwo zrozumiałe dla swierzaka

Problemem to nie jest słownictwo świeŻaka, ale absolutny brak inicjatywy własnej.

kamiiilll08 napisał(a):czy każde z nich może działać samo, z ipadem lub komputerem.
Ostatnim pytaniem jest to czy do takich stacji można bezpośrednio podłączyć słuchawki, gdyż nie mam warunków żeby próbować tworzyć muzykę na glosnikah

Przecież żeby to ustalić wystarczy przeczytać opis produktu na byle stronie.
dudi
Tape the tapes

MPC: 2000 / 2500
Sampler: Akai S1000HD

przez AdeRbeats » 11 lis 2015, o 22:07

dudi napisał(a):
kamiiilll08 napisał(a):Z góry dzięki i proszę o słownictwo zrozumiałe dla swierzaka

Problemem to nie jest słownictwo świeŻaka, ale absolutny brak inicjatywy własnej.

kamiiilll08 napisał(a):czy każde z nich może działać samo, z ipadem lub komputerem.

Przecież żeby to ustalić wystarczy przeczytać opis produktu na byle stronie.

Dokładnie.
Jeśli masz zajawkę to edukacja, polecam 'jutuba amerykańskiego' jeśli chodzi o sprawy typu mpc.
A jako ogólną edukację muzyczną jest jeden polski kanał, bardzo dobry ale nie wiem czy mogę napisać ;)droga administracjo czy wyrażasz zgodę na czynność zwaną jako reklama? :P
AdeRbeats
Pad2

Kontroler: Behringer UMX490
DAW: Ableton Live Suite 9

przez dudi » 12 lis 2015, o 12:01

adrbeat napisał(a):droga administracjo czy wyrażasz zgodę na czynność zwaną jako reklama? :P

Do kanałów z YT spoko.
dudi
Tape the tapes

MPC: 2000 / 2500
Sampler: Akai S1000HD

przez AdeRbeats » 12 lis 2015, o 16:02

dudi napisał(a):
adrbeat napisał(a):droga administracjo czy wyrażasz zgodę na czynność zwaną jako reklama? :P

Do kanałów z YT spoko.

Dzięki;)
A więc jest to kanał o nazwie Live Act
Prowadzi go niejaki Piotrek, od którego można sie wiele nauczyć
A wiedze przekazuje w bardzo zachęcający sposób:D
AdeRbeats
Pad2

Kontroler: Behringer UMX490
DAW: Ableton Live Suite 9

Powrót do Porównania samplerów i kontrolerów