MPC-forum.eu Your Music Production Center

4 x 4 ze Spinachem

Czyli nasze pytania zadawane znanym i mniej znanym artystom.

przez dudi » 14 lis 2013, o 22:49

Tym krótkim quasi-wywiadem ze Spinachem chciałbym zaprezentować nowy dział i nową serię króciutkich "wywiadów", a właściwie to odpowiedzi na cztery pytania, zadane w cztery oczy ;) Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Dlaczego taka forma? Po pierwsze nie jestem dziennikarzem, po drugie to forum, a nie czasopismo, a po trzecie i w sumie najważniejsze - bo na te 4 pytania zdecydowanie sporo osób będzie w stanie odpowiedzieć :)

Pana znanego jako Spinache raczej nie muszę przedstawiać, a jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej niech zajrzy do niego na facebooka lub jego www

dudi: Jak zaczęła się przygoda, która doprowadziła Cię do miejsca, w którym obecnie jesteś?
Spinache: Narodziny. Taki był początek. Ważnych i przełomowych momentów było dużo, urodziłem się w artystycznej rodzinie, dorastałem w otoczeniu muzyków i freaków. Na drodze do miejsca, w którym jestem obecnie poznawałem wyjątkowych ludzi. Miałem i nadal mam możliwość pracować ze wspaniałymi artystami, doceniam każdą z tych możliwości i każdy etap tej drogi.

dudi: Co byś robił gdyby nie muzyka?
Spinache: To, co robię, kiedy akurat nie zajmuję się muzyką. Gotowanie, przyrządzanie potraw, łączenie smaków, dodawanie przypraw, w sumie komponowanie, brzmienia i słowa tylko w inny sposób.

dudi: Czy jest ktoś, z kim chciałbyś podjąć współpracę?
Spinache: Podejmuję współpracę z ludźmi, którzy dają mi jakiś impuls, którzy mają ciekawy pomysł, brzmienie. Nawet z najbardziej wymarzonymi artystami, może być różnie, nie zawsze iskrzy.

dudi: Co poradziłbyś osobom, które naprawdę mają szansę osiągnąć sukces, ale nie do końca potrafią samodzielnie się wypromować?
Spinache: Jeżeli naprawdę mają szansę osiągnąć sukces, to nic nie stoi na przeszkodzie. Sukces ma dla każdego inne znaczenie i każdy z nas niesie swój bagaż, nasze cele są różne, w różnych okresach potrzebujemy różnych kroków. Najważniejsza jest muzyka, nic nie zastąpi dobrej muzyki. Jak chodzi o radę... Praca i konsekwencja w działaniu, reszta pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.
dudi
Tape the tapes

MPC: 2000 / 2500
Sampler: Akai S1000HD

przez OBRcws » 15 lis 2013, o 09:54

Spinache i projekt Thinkadelic mieli duży wpływ na kształtowanie wtedy raczkującej jeszcze kultury... Wielki szacun za to i za wszystkie inne osiągnięcia.. peace!

PS. Jak oni grali przed RunDMC my wtedy z Sir'em i Ash'em mazaliśmy ściany wokół koncertu. Ich, i m.in. Wzgórze i K44 było bardzo dobrze słychać pomimo że nie byliśmy w środku. Legendarne wydarzenie!
OBRcws
Pad7

MPC: Maschine Studio
Kontroler: Fantom G8
DAW: Cubase 8 Pro

przez dudi » 15 lis 2013, o 10:14

Wiadomo, nasze polskie początki :)
dudi
Tape the tapes

przez DonRafaello » 16 lis 2013, o 11:25

jak ty na niego trafiłeś ? :D
DonRafaello
Pad2

przez dudi » 16 lis 2013, o 15:54

Ma się swoje sposoby ;)
dudi
Tape the tapes

przez JachMann » 17 mar 2014, o 00:39

Najbardziej podoba mi się jego ostatnia odpowiedź. Podtrzymuje na duchu i daje nadzieje, że warto się starać konsekwentnie iść na przód i się rozwijać, a prędzej czy później zostanie się zauważonym.
JachMann
Pad1

MPC: 2500
Kontroler: CASIO CTK-811ex

przez OBRcws » 17 mar 2014, o 16:02

Zauważonym stajesz się w miarę wcześnie - kwestia tylko rozmiaru grona odbiorców i ew. profitów... Nie każdemu fejm potrzebny i nie każdemu na dobre wychodzi też. Ważne żeby robić swoje.
OBRcws
Pad7

MPC: Maschine Studio
Kontroler: Fantom G8
DAW: Cubase 8 Pro

Powrót do Wywiady