MPC-forum.eu Your Music Production Center

4 x 4 z Sariusem

Czyli nasze pytania zadawane znanym i mniej znanym artystom.

przez dudi » 22 kwi 2014, o 09:14

Ostatnio w 4 x 4 był Eprom, idąc za ciosem nie mogło oczywiście zabraknąć Sariusa, który zaprezentował w zeszłym roku bardzo dobry materiał wyprodukowany właśnie przez Eproma.

Tytułowy utwór:

dudi: Jak zaczęła się przygoda, która doprowadziła Cię do miejsca, w którym obecnie jesteś?
Sarius: Moja przygoda zaczęła się w roku 2002, mówię tutaj o jakimś aktywnym działaniu, bo kiedy ogólnie poznałem hip hop to nawet nie pamiętam, ta granica była płynna, w miarę dorastania w czasach podstawówki wszyscy w pewnym momencie poznaliśmy hip hop, wystarczyło obserwować starszych ziomali, a każdy obserwował. Pamiętam rok, w którym zacząłem nawijać, bo uwzględniłem go w pierwszym tekście, pamiętam nawet refren "chociaż mam tylko 11 lat to i tak mój rap opanuje świat" swag hahaha.

dudi: Co byś robił gdyby nie muzyka?
Sarius: Nie wyobrażam sobie co bym robił, czasami jest jakiś momentu strachu "co jeśli nie rap", ale zrezygnowałem już z paru innych rzeczy kiedy szansa pojawiła się na horyzoncie więc ją chwytam i nie zadaję sobie takich pytań póki co. Mam na pewno na uwadze, że zawsze trzeba mieć jakieś zaplecze na "w razie czego".

dudi: Czy jest ktoś, z kim chciałbyś podjąć współpracę?
Sarius: Jeszcze się nad tym nawet nie zastanawiałem, na tą chwilę cały czas konsekwentnie realizuję swój materiał, pewnie w odpowiedniej chwili rozkminię kogo chciałbym zaprosić, ale póki co nie mam żadnych konkretów, a lista osób z którymi chciałbym podjąć współpracę jest zbyt długa żeby ją tu wypisywać.

dudi: Co poradziłbyś osobom, które naprawdę mają szansę osiągnąć sukces, ale nie do końca potrafią samodzielnie się wypromować?
Sarius: Nic. Sam jeszcze nie rozsiadłem się dobrze w fotelu, nie będę więc tworzył żadnych przesłań do kogokolwiek. Ale na pewno życzę szczęścia każdemu kto na nie zasługuje. Pozdrawiam słuchaczy, b l o k!
dudi
Tape the tapes

MPC: 2000 / 2500
Sampler: Akai S1000HD

przez bizon » 22 kwi 2014, o 12:14

Melon od nad z forum tez dla niego biciki trzaskal.
bizon
Pad6

MPC: 4000
Sampler: Akai S950, ASR 10
Kontroler: Poza Kontrolom

Powrót do Wywiady