MPC-forum.eu Your Music Production Center

MPC-forum.eu - Rejestracja

Rejestrując się na „MPC-forum.eu” zgadzasz się na poniższe warunki i regulamin forum. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „MPC-forum.eu”. „MPC-forum.eu” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „MPC-forum.eu” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale „MPC-forum.eu” nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

W momencie rejestracji osoba korzystająca z Forum (Użytkownik) wyraża zgodę na umieszczenie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Administratora w celach:
a) obsługi uczestnictwa Użytkownika na Forum,
b) marketingu bezpośredniego lub pośredniego towarów lub usług Administratora bądź innych podmiotów niż Administrator tj. podmiotów współpracujących z Administratorem,
c) przesyłania Użytkownikowi informacji handlowych drogą elektroniczną na adres email podany w formularzu.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z administracją „MPC-forum.eu” pisząc na adres admin@mpc-forum.eu.

 
cron