MPC-forum.eu Your Music Production Center

MPC 500 Gdańsk - Korepetycje

Pytania i opinie dotyczące MPC500.

przez MATIK » 7 cze 2019, o 09:25

Siema, od 5 dni jestem szczęśliwym posiadaczem MPC 500. Zawsze podobały mi się klasyczne bity tylko, że nigdy nie miałem okazji poznać nikogo z taką zajawką, zawsze malowałem graffiti. Jakieś dwa tygodnie temu po przeczytaniu biografii OSTR a połączyły mi się jakieś styki i zrozumiałem co to jest MPC i jak to działa. Od razu pomyślałem, że chce mieć swoją mpc tke i wciągnęła mnie ta zajawka. Z tydzień temu wyhaczyłem dobrą ofertę na MPC 500 na OLX i zakupiłem ją.
Od kilku dni karam manuala. którego mam po polsku oraz oglądam tutoriale na youtube, ale jak na razie moja wiedza jest mizerna. Nie rozumiem jeszcze czym jest sekwencja do czego służą owe programy, jak pociąć sampla, czy z czego dokładnie składa się bit.
Pomyślałem, że moją naukę bardzo przyspieszyły by korki u kogoś kto już ogarnia MPC 500 i ma doświadczenie i tu moje pytanie, czy jest ktoś może z Gdańska kto mógłby mi odpłatnie udzielić korków z robienia bitów :) gdyby ktoś przekazał mi ogólną wiedze i zasady działania MPC bardzo przyspieszyłoby to moją naukę.
Z góry dzieki :)
MATIK
Padawan

Powrót do MPC500