MPC-forum.eu Your Music Production Center

Zakup nowej MPC - 1000

Zadawaj pytania, pisz opinie i pomagaj innym właścicielom MPC1000.

przez Jahfik » 10 kwi 2019, o 10:03

Witajcie, jestem nowy na forum, chciałbym spytać, czy wiecie może jak nabyć i gdzie nową mpc -1000 ? są jeszcze w sprzedaży ? a jeśli tak to skąd najlepiej kupić ? czym sugerować się przy zakupie ? czego unikać ? z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam :)
Jahfik
Padawan

przez bananayellowfruit » 14 kwi 2019, o 13:47

Siemanko, MPC 1000 nie jest już produkowana, więc nie ma możliwości żeby ją kupić gdzieś w sklepie, jedyną opcją są portale aukcyjne lub ogłoszenia na tym forum :)

Przy zakupie musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na to czy wszystkie przyciski, pady i pokrętła działają prawidłowo, czy jest cały wyświetlacz, jaki jest wgrany JJ OS i czy w ogóle jest wgrany, czy sampler ma dodatkowy dysk czy jest w komplecie kabel USB, karty pamięci no i ogólnie na wygląd, żeby nie była zniszczona. Unikać należy przeciwieństwa tego czyli niedziałających padów, przycisków itd :D

Ja mam na sprzedaż MPC 1000 z wgranym JJ OS2XL w bardzo dobrym stanie (2200zł do negocjacji) i MPC 2500 z wgranym JJ OS XL w trochę gorszym stanie wizualnym (2400zł do negocjacji). Jakbyś był zainteresowany to pisz śmiało :)
bananayellowfruit
Padawan

MPC: 1000

przez Jahfik » 14 kwi 2019, o 23:49

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) będę starał się kierować radami które mi zaleciłeś :) dziękuję również za propozycję, jednak na chwilę obecną nie jestem w stanie wyłożyć takich pieniędzy na raz :) a raty pewnie nie wchodzą w grę :) w każdym razie jeśli tylko będę już mógł to na pewno się odezwę :) jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam ciepło :)
Jahfik
Padawan

przez MadBullBeats » 19 kwi 2019, o 21:46

Ziomek ja Ci powiem tak mpc spoooooooko ale pamietaj ,ukryte koszta to interfejs ,program do zgrywania sciezek,gramek i igla jezeli zamierzasz samplowac z winyli ,z mojego doświadczenia polecam ci mpd18 uzywane ,daw typu fl studio i sample na poczatek vinyl ripy i zobaczysz jak ci sie bedzie pracowalo,a z czasem.jak sie wciagniesz dokup sobie interfejs i gramek - elooooopo
MadBullBeats
Pad6

MPC: 2000XL 5000
Sampler: S900
Kontroler: Mpd18 RolandA49
DAW: FL11

Powrót do MPC1000