BBkody i wklejanie linków

W razie wątpliwości warto zajrzeć.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

Z dniem wczorajszym, stare sposoby wklejania linków przestały obowiązywać ( zresztą i tak nie działały :D )
O tej pory linki powinny być parsowane automatycznie.
Jeżeli jednak link nie zostanie zparsowany automatycznie (można to sprawdzić klikając "podgląd" podczas edycji posta), zamiast określac typ linku w poście tzn. [youtube] link [/youtube] , [soundcloud] link [/soundcloud], etc. możemy wciskać wszystko w bracket [media].
Nie ma znaczenia czy jest to link youtube'a, soundcloud,a czy innej strony, wszystko co jest pomiędzy bracketami [media] oraz [/media] zostaje osadzone w poście.
zamiast za każdym razem, wklepywać ręcznie brackety, możemy użyć przycisku na pasku edytora (pierwszy od prawej - wygląda jak monitorek), wystarczy zaznaczyć link a wciśnięcie przycisku spowoduje automatyczne wklejenie bracketów na początku oraz końcu linku.

poprawny format powinien mniej wiecej wyglądac tak:
[media]www.twójlink.com/costamcostam[/media]

Na obecną chwilę włączyłem obsługę następujących stron:

Facebook, Imgur, Spotify, Twitter, Vevo, Dailymotion, Google Drive, SoundCloud, Tumblr, Bandcamp, Instagram, Pastebin, Reddit, YouTube, Google Sheets, Mixcloud, Pinterest, Twitch oraz Vimeo.
Nie widzę potrzeby dodawania innych stron ze względu na to iż ma to nam służyć głównie do osadzania video i muzyki .

Ponieważ ta modyfikacja nie działa wstecz to prosiłbym was aby w przypadku natknięcia się na post z nieosadzonym linkiem, raportować ten post poprzez wciśnięcie "wykrzyknika" w oknie danego postu. Jako powód raportu po prostu wpiszcie "link" lub "media" lub cokolwiek. Ułatwi mi to trochę robótki ręczne
Dzięki :)
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
ODPOWIEDZ