Mobilne appki

Wszystko co na telefonach i tabletach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

Ktoś się posiłkuje mobilnymi appkami ?

Dla mnie Korg Gadget, StudioMux, touchAble i Suggester to pozycje obowiązkowe.
Gadgeta nie trzeba chyba przedstawiać, natomiast studiomux pozwala podłączyć jakąkolwiek appkę do abletona praktycznie jak wtyczkę vsti.
touchAble to jest generalnie ableton push2 w wersji cyfrowej dzięki czemu mogę mieć dwa pushe(?) w jednej sesji :)
Suggester to jest zajebista baza akordów która ma dodatkowo wyjście MIDI więc całkiem fajnie sie tego używa z dowolnym DAW'em.
Generalnie to rynek mobilny rozwinął się tak mocno że od prawie dwóch lat, llat nie kupiłem żadnego wirtualnego instrumentu na kompa i nie widzę takiej potrzeby :/

21EED3F4-DFFF-4033-AE06-1332DA688871.png
FBE352A5-61E1-4C1A-BF20-B8FEC0A239E0.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
Awatar użytkownika
bizon
Moderator
Posty: 839
Rejestracja: 08 sty 2013, 20:06

Obiło mnie się o uszy, że powstaje apka o nazwie eSPi emulujące działanie SP1200.

Osobiście nie korzystam z żadnej apki w tym momencie, bo jakoś żadna z tych co sprawdzałem nie przypadła mi do gustu, ale na eSPi chyba się skuszę.
Lysy
Padawan
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 15:44

bizon pisze: 04 mar 2020, 17:14 Obiło mnie się o uszy, że powstaje apka o nazwie eSPi emulujące działanie SP1200.

Osobiście nie korzystam z żadnej apki w tym momencie, bo jakoś żadna z tych co sprawdzałem nie przypadła mi do gustu, ale na eSPi chyba się skuszę.
Na kompa już jest
Ciekawa sprawa ostatnio sprawdzałem demo i czekam na wersje mobilną bo do kompa rzadko siadam a przykaje się coś w wolnej chwili kiedy jestem poza kwadratem (a moje mpc500 nie chce odpalić na bateriach :( )
MagdalenaBielecka
Padawan
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 14:35

Tak wiele zastosowań i funkcji. Dziękuję za fajny wybór. Nie znałem nawet połowy z nich. :omg:
ODPOWIEDZ