Mixer do skreczu - następca 06proA

Porozmawiaj o mikserach studyjnych, do scratchu i tych do samplowania też.
ODPOWIEDZ
uras
Padawan
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2020, 18:47

Cześć,

mój Vestax 06ProA ma już ponad 15 i przyszła pora na wymianę tego wysłużonego dziadka ;D Jest już dość mocno zdezolowany. Tu pytanie do bardziej obytych w obecnym rynku kolegów - w co pójść?

Interesuje mnie 2-kanałowy mikser, z dobrym cross-faderem i obsługujący serato. Mikser zdecydowanie do skreczu - w zasadzie nowszy odpowiednik mojego starego przyjaciela. Granie imprez raczej nie wchodzi w grę. Efekty nie są dla mnie na liście priorytetów :) Ostatnio wpadł mi w oko Numark Scratch z innoFader'em. Co sądzicie na jego temat? Ktoś ma i jest w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

https://serato.com/dj/hardware/numark-scratch

Z góry dzięki za opinie, podpowiedzi, sugestie.
Awatar użytkownika
monk
Pad1
Posty: 61
Rejestracja: 12 cze 2015, 12:54

Mam, jest spoko, przed zakupem sprawdziłem wiele recek i jest polecany. Będziesz zadowolony (choć pewnie od czasu tego posta już coś i tak pewnie kupiłeś).
amanitus
Padawan
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2024, 09:46

Numark Scratch to świetny wybór dla osób poszukujących solidnego miksera do skreczu, zwłaszcza jeśli chodzi o obsługę Serato. InnoFader, który jest zainstalowany w tym mikserze, jest znany z doskonałej responsywności i precyzji, co sprawia, że jest idealny do skreczu i scratchowania.

Oprócz tego, Numark Scratch oferuje wysoką jakość dźwięku, solidną konstrukcję oraz intuicyjne i ergonomiczne układy przycisków i regulatorów, co jest kluczowe podczas intensywnego skreczowania.

Jeśli nie interesują Cię efekty, a zależy Ci na jakości dźwięku, precyzji i responsywności cross-fadera, to Numark Scratch jest na pewno godnym rozważenia wyborem. Warto również przeczytać opinie użytkowników, aby uzyskać więcej informacji na temat ich doświadczeń z tym mikserem.


_______________________
https://abonamentymedyczne24.pl/logowan ... -medyczna/
ODPOWIEDZ