Efekty pmc 05 III

Porozmawiaj o mikserach studyjnych, do scratchu i tych do samplowania też.
ODPOWIEDZ
jakubek85
Zwycięzca Beat Battle 01/2020
Posty: 48
Rejestracja: 30 gru 2014, 11:50

Witam. Zakupiłem niedawno mikser vestax pmc 05 III pro. Z tego względu że jest to mój pierwszy mikser, nie ogarniam w 100% tematu. Mikser ma możliwość wpięcia procesora efektów, pytanie jakie efekty można wpiąć ? I czy ktoś korzysta z efektów w mikserze przy robieniu biciw? Do miksera mam wpiety pdx a2. Pozdrawiam
amanitus
Padawan
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2024, 09:46

Gratulacje z okazji zakupu miksera Vestax PMC 05 III Pro! Jest to świetny mikser, szczególnie dla początkujących DJ-ów. Co do Twojego pytania o procesor efektów, mikser ten nie ma wbudowanego procesora efektów, ale oferuje możliwość podłączenia zewnętrznego efektu.

Możesz podłączyć różnorodne urządzenia z efektami, takie jak:

Efekty wah-wah: Są to efekty wah-wah, które mogą dodawać dynamiczne zmiany w dźwięku.
Efekty delay: Pozwalają one na opóźnienie sygnału dźwiękowego, co może dodawać interesujące efekty do Twojej muzyki.
Efekty reverb: Dodają one przestrzenności i głębi do dźwięku, co może być przydatne podczas miksowania.
Efekty flanger i phaser: Oferują one różnorodne efekty modulacji dźwięku, które mogą dodać dynamiki i tekstury do Twojej muzyki.
W związku z tym, że masz podłączony gramofon Vestax PDX A2, możesz korzystać z tych efektów podczas skreczowania i miksowania, aby dodać kreatywności i różnorodności do swoich setów.

Jeśli nie masz jeszcze zewnętrznego procesora efektów, możesz przeglądać różne opcje dostępne na rynku i wybrać ten, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Pamiętaj tylko, aby upewnić się, że procesor efektów jest kompatybilny z mikserem oraz że masz odpowiednie kable i złącza do połączenia obu urządzeń.

Mam nadzieję, że ta odpowiedź rozwiewa Twoje wątpliwości! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pytaj.



______________________
https://abonamentymedyczne24.pl/logowan ... -medyczna/
ODPOWIEDZ