Track w reasonie się wycisza

Software od szwedzkiej firmy Propellerhead.
Zablokowany
Awatar użytkownika
bejbeats
Padawan
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:34

Jakże szacowni, mam pytanie takie oto: Co zrobić, żeby w reasonie tracki w redrumie się nie wyciszaly? Zrobiłem lekki miksik, po zgraniu tracków do reasona, długość grania mam na maks, ale mimo wszystko tracki same się wyciszają po minucie, co począć?
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

bejbeats pisze:...po zgraniu tracków do reasona, długość grania mam na maks, ale mimo wszystko tracki same się wyciszają po minucie...
To jakiej długości sample ty tam wrzucasz? :co:
Zmień sobie może typ decaya danego kanału z decay na gate ? (będziesz musiał rysować kurewsko długie nuty ale...coś za coś :/ )
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
Awatar użytkownika
bejbeats
Padawan
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:34

Tracki juz gotowe ok. 3 minut wrzucam celem Miksu, teraz decayem sie nie pobawie bo nie ma mnie przy pc, wrócę to sprawdze, ale sprawa jest !@#$%^&*
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

No to jak ty 3 MINUTOWE STEMY wrzucasz do samplera stworzonego do odpalania pojedyńczych próbek celem MIKSU, to ja nie mam więcej pytań i proponuję:
1. przeczytać czym jest obwiednia i dlaczego tracki stopniowo się wyciszają
2. zmienić urządzenie na którym pracujesz
3.a. Kupić orginał Reasona > v.5
3.b Orginał reasona > v.5 posiada audio tracki...
3.c. Dalej używac pirata i kombinowac jak koń pod górę (a rozwiązań jest mnóstwo)

dziękuję dobranoc...
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
Awatar użytkownika
bejbeats
Padawan
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2014, 15:34

Ok to kup mi oryginał i dzieki za pomoc, czekam n pw z kluczem mistrzu
DirtyDrumzStudio
Moderator
Posty: 828
Rejestracja: 26 mar 2014, 09:24

Za daleko tu nie zajedziesz jak tak będziesz cisnął z innymi. Ziom ogarnij sobie instrukcję obsługi bo Totepady dobrze ci powiedział i jestem raczej pewien że:

- zle sformuowales swoje mysli

albo

- wrzucasz za dlugie sample do reasona. Reason z tego co pamietam był raczej słabym DAW-em do miksowania bardziej zamkniętą stacją robocza do robienia muzyki [chyba że coś się zmieniło od wersji 4 na której to zakonczyłem swoja kariere]. W każdym razie jeżeli uzywasz wersji ponizej 5tki to nie wrzucisz tracków celem zmiksowania ich do drum rack'a [Redrum] bo sa one poprostu za długie. I troszkę pokory na przyszłość
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

:|
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
Awatar użytkownika
dudi
Pad16
Posty: 7357
Rejestracja: 07 sty 2013, 18:26

bejbeats pisze:Ok to kup mi oryginał i dzieki za pomoc, czekam n pw z kluczem mistrzu
1. Nie tolerujemy i nie supportujemy na forum pirackich wersji oprogramowania.
2. Totepady dokładnie wytłumaczył ci w czym rzecz, uszanuj to zamiast atakować.
3. Temat zamykam.
Zablokowany