Forumowy artwork (logosy i inne)

Bądź na bieżąco i zgłaszaj problemy i pomysły.
ODPOWIEDZ
matzem
Padawan

Mam propozycję naszego Logo Forum
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin

łoooo paaaanie MEGA :)
to jest chyba to tło ze starego forum jeśli sie nie mylę, co do samego logo to powód dla którego mamy puste w środku pady to tzw. "siatka Hermanna" która niemiłosiernie wali po oczach jeżeli logo nie jest osadzone na jakimś niejednolitym tle :D :D :D
Nie mniej jednak jak tylko dorwę się do laptopa to wrzucę to w osobny wątek i zobaczymy co ludzie powiedzą .

Dzięki wielkie :)
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
matzem
Padawan

Siatka Herman na pojawia się jak jest duży kontrast. Na banerze ten efekt jest znikomy. Zajmuje się projektowaniem logotypów. Ogólnie siedzę w reklamie. Robię to zawodowo, ale w tematach których się interesuje jak np to forum. Proponuje coś za free. Mogę nawet zrobić coś na podstawie Waszych propozycji
Awatar użytkownika
Ryba
Admin

matzem pisze:
2 mar 2020, o 22:05
Siatka Herman na pojawia się jak jest duży kontrast. Na banerze ten efekt jest znikomy. Zajmuje się projektowaniem logotypów. Ogólnie siedzę w reklamie. Robię to zawodowo, ale w tematach których się interesuje jak np to forum. Proponuje coś za free. Mogę nawet zrobić coś na podstawie Waszych propozycji
Jak dla mnie wersja druga od dołu jest dość ciekawa :)

Obrazek
PunkKlex
Padawan

Fajne! Klimat old schoolowy ma.
Awatar użytkownika
djfunnynut
Pad4

Dla mnie też najlepsza druga od dołu
ODPOWIEDZ