Sugestie co do forum

Luźne dyskusje i rozmowy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monk
Pad1
Posty: 60
Rejestracja: 12 cze 2015, o 11:54

Może jest szansa na dodanie odrębnego miejsca / działu dla userów MPC REN/STUDIO/TOUCH i Mpc Software? Ja wiem, że dla „purystów” to nie mpc, ale wydaje mi się, że taki dział miałby uzasadnione odrębne miejsce poza „inne” w działach samplery i software.
DirtyDrumzStudio
Moderator
Posty: 823
Rejestracja: 26 mar 2014, o 09:24

Jak dla mnie to całkiem słuszna uwaga. @Totepady co ty na to?
Awatar użytkownika
moskwa96
Pad4
Posty: 332
Rejestracja: 24 paź 2014, o 21:14

Popieram propozycje. Z czasem wiecej bedzie userow "nieprawilnych" niz purystów i warto dla nich zrobic stosowne miejsce. Prawilni purysci to gatunek skazany na wymarcie ;)
DonMontinni
Padawan
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2018, o 10:09

Wole stare zabawki ale ten nowy plastik też musi mieć miejsce, nie bądźmy uprzedzeni :P
YourHomieBro
Padawan
Posty: 18
Rejestracja: 2 mar 2018, o 09:32

Jak dla mnie to forum powoli umiera, a szkoda, liczyłem, na soczyste dyskusje rejestrując się tu jakiś czas temu. Pewnie to przez to, że MPC odchodzi w zapomnienie. Sam już po 2-3 miesiącach użytkowania, gdzie opanowałem maszynkę (przynajmniej najbardziej potrzebne mi opcje), stwierdzam, że dużo szybciej, prościej i łatwiej było na DAWie w laptopie.
Tyle, że ja lubię czuć "to coś" gdy tnę wosk i pracuję na tej maszynce nawet gdy zajmuje mi to dwa razy więcej czasu, a efekt końcowy nie jest tak dobry jak na DAWie (kwestia doświadczenia).

Taki mój mały wywód, miałem na to ochotę. Peace!
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2063
Rejestracja: 23 sty 2013, o 17:00

osobiście to sam bym zmienił formę tego forum (zmienił nazwę, dodał działy, rozszerzył o więcej sprzętu itd.) ponieważ żadne faceboopkowe API nie daje możliwości stworzenia grupy która by działała na zasadzie starego poczciwego forum (mam głównie na myśli fejkbukowe algorytmy które wyświetlają losowe posty nie mające nic współnego z osią czasu).
Problem w tym iż pomimo że jestem niby adminem tego forum to nie posiadam wystarczających uprawnień aby dokonywać dogłębnych zmian. Mogę co prawda dodać dział ale to jest praktycznie max co mogę zrobić. próbowałem kiedyś zrobić DirtyDrumz'a adminem ale nie mam możliwości nadania mu większych uprawnien od siebie samego :/ więc na obecną chwilę to forum bedzie działało tak jak zostawił je dudi z małymi kosmetycznymi zmianami, aż do momentu kiedy dojdę do tego jak przerzucić bazę danych na nowe forum które może postawię bo jak napisałem w pierwszym akapicie - jestem człowiekiem starej daty i przebijanie sie przez fejkbukowe posty nie jest raczej moją domeną :D :D :D
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
DirtyDrumzStudio
Moderator
Posty: 823
Rejestracja: 26 mar 2014, o 09:24

YourHomieBro pisze:Jak dla mnie to forum powoli umiera, a szkoda, liczyłem, na soczyste dyskusje rejestrując się tu jakiś czas temu.
Powodem tego są rozmaite gruopy na FB. Nie trzeba się w nich rejestrować, wbijasz piszesz post i czekasz na odpowiedź.
totepady pisze:osobiście to sam bym zmienił formę tego forum (zmienił nazwę, dodał działy, rozszerzył o więcej sprzętu itd.) ponieważ żadne faceboopkowe API nie daje możliwości stworzenia grupy która by działała na zasadzie starego poczciwego forum
W pełni się zgadzam.
Awatar użytkownika
monk
Pad1
Posty: 60
Rejestracja: 12 cze 2015, o 11:54

Jakiś czas temu wywaliłem FB i jakoś nieśpieszno mi tam wracać. Fajnie, jakby jednak był polski odpowiednik mpc-forums. Anyway... czyli co, dział zostanie dodany?
Awatar użytkownika
monk
Pad1
Posty: 60
Rejestracja: 12 cze 2015, o 11:54

Jest już prawie idealnie, tylko by się jeszcze dało tematy zakładać i mamy to! ;P
ODPOWIEDZ