ios + soft

Ogólnie o wszystkim co nie mieści się w powyższych podforach i dotyczy innych DAWów.
ODPOWIEDZ
yioa
Padawan
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2015, 02:19

siema, posiadam ipada mini, szukam konkretnego mobilnego dawa, impc pro wygląda bardzo solidnie ludzie na jego temat też się wypowiadają bardzo pozytywnie, no i mogę dokończyć track na kompie:) z mpk mini pewnie też będzie elegancko hulać, możliwość importowania sampli z innej apki do impc pro też mnie bardzo do siebie przekonuje
beatmaker 2 podobno top1
chciałbym poznać wasze zdanie na temat jednej i drugiej aplikacji pozdro
yioa
Padawan
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2015, 02:19

sorry za refresh ale zajawka kipi:D
jak cos ktos od razu piszcie
// +warn z wyjaśnieniem.~~pietruh
Awatar użytkownika
moskwa96
Pad4
Posty: 332
Rejestracja: 24 paź 2014, 22:14

Pewnie szybko przejdzie ci ta zajawka na tablecie. Soft zaiste zacny, ale feeling żaden. Moze jakby z kontrolerem zew. jakoś by kulało. Ale klepać w szybke srednia frajda.
yioa
Padawan
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2015, 02:19

hehe czy ja wiem powiem szczerze ze na imaschine wkreta mocna byla tylko zabraklo piano rolla no i importowanie projektu do maschine software nie bangla
bardzo zalezy mi na mobilnosci, a mpk mini tez posiadam wiec chyba tragedii nie bedzie:]

co jakis czas zagladam do fruity loopsa z nadzieja ze cos w koncu mi sie uda skleic konkretnego ale nic nie wychodzi ;( jakies tam elementarne pojecie na temat bitow posiadam.. imaschine,drum pad 24 i podobne zabawki przerobilem i chcialbym cos skleic w dawie.. albeton,fl studio mnie po prostu przerasta xD wiem, ze na iosie mozna zrobic robote i wydaje mi sie, ze takiego beatmakera ogarnie nawet taki laik jak ja
pozdroo
Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, 20:46 przez yioa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
moskwa96
Pad4
Posty: 332
Rejestracja: 24 paź 2014, 22:14

Zdaje sie ze nie działało mi MPK mini z tym softem przez camera connection kit. Nie kojarzę tylko czy problem był z impc, czy impc pro od retronyms'ów.

Jak ci zabangla kontroler, to moze będzie fun. Ja odpuściłem rzeźbienie na tablecie.

A co do exportu projektu do dużego MPC, to nie działa z impc pro. Tylko z tym słabszym impc od akai.
Awatar użytkownika
siemasz3
Pad6
Posty: 676
Rejestracja: 19 kwie 2014, 12:31

Zgadzam się z Moskwą - tablet, mimo że wielu uważa go za "profesjonalny sprzęt do robienia muzyki", nigdy czymś takim nie będzie. Ja pomimo obecności na moim ipadzie perełek typu Cubasis, iProphet, Animoog czy nave wolę poklepać w pady czy klawisze połączone z czymś konkretniejszym a tego używać jako przeglądarki pdf-ów
https://soundcloud.com/maciek1982" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow
yioa
Padawan
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2015, 02:19

oczywiscie mam swiadomosc ze tablet nie jest urzadzeniem przeznaczonym do tworzenia muzyki ale mimo wszystko chcialbym miec taka apke dawopodobna :p zwlaszcza,ze jestem noob jesli chodzi o temat biciwo i moze bardziej podlapie tematu bawiac sie tabletem

"A co do exportu projektu do dużego MPC, to nie działa z impc pro. Tylko z tym słabszym impc od akai."

chyba jednak odpuszcze sobie impc pro, w dodatku nie mam pewnosci czy mpk bedzie trybic z tym softem
beatmakera ludzie bardzo chwala, cubasis droga sprawa ale chcialbym siemasz poznac Twoja opinie na temat tej apki
Awatar użytkownika
siemasz3
Pad6
Posty: 676
Rejestracja: 19 kwie 2014, 12:31

Cubasis bardzo dobrze radzi sobie współpracując z syntezatorami jakie mam na pokładzie. Jeśli interfejs Cubase nie jest Ci obcy, odnajdziesz się dość szybko. Przyjemny sekwencer midi - właśnie za względu na niego nabyłem ten produkt
https://soundcloud.com/maciek1982" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow
ODPOWIEDZ