Zakup pierwszego miksera

Porozmawiaj o mikserach studyjnych, do scratchu i tych do samplowania też.
ODPOWIEDZ
maupkaci
Padawan
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 04:12

Hej, 2 miesiące temu kupiłem gramofon i chciałbym skompletować do niego w końcu jakiś fajny mikser do nauki skreczu. Oglądałem tematy jeśli chodzi o polecane modele lecz niestety nie mogę nic znaleźć dostępnego na rynku. Budżet to do 600-700zł Czy moglibyście polecić coś fajnego ?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie owego sprzętu, jestem zielony w tym temacie a nie chciałbym kupić jakiegoś kota w worku.
Pozdrawiam
amanitus
Padawan
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2024, 09:46

Cześć! Kupując mikser do skreczu, istnieje kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym w temacie. Oto kilka kryteriów, na które warto zwrócić uwagę:

Jakość dźwięku: Sprawdź recenzje i opinie użytkowników, aby upewnić się, że mikser oferuje wysoką jakość dźwięku.
Cross-fader: Jest to kluczowy element dla skreczu. Upewnij się, że mikser ma solidny, precyzyjny cross-fader, który dobrze reaguje na Twoje ruchy.
Regulacja tonów: Możliwość regulacji tonów (bass, mid, treble) może być przydatna podczas miksowania i skreczu, więc sprawdź, czy mikser oferuje tę funkcję.
Konstrukcja: Ważne jest, aby mikser był solidnie wykonany i miał odpowiednią wagę, aby zapobiec przypadkowemu przesuwaniu się podczas intensywnego skreczowania.
Zgodność z gramofonami: Upewnij się, że mikser jest kompatybilny z Twoimi gramofonami oraz że ma odpowiednie wejścia i wyjścia audio.
Marka i opinie: Wybieraj renomowane marki, których produkty cieszą się dobrą opinią wśród DJ-ów i entuzjastów sprzętu audio.
Jeśli chodzi o konkretne modele w Twoim budżecie, możesz rozważyć takie opcje jak:

Behringer DX626: Jest to niedrogi mikser, który oferuje przyzwoitą jakość dźwięku i podstawowe funkcje potrzebne do nauki skreczu.
Numark M2: To solidny mikser dla początkujących, który oferuje precyzyjny cross-fader i prostą obsługę.
Reloop RMX-22i: Jest to nieco droższa opcja, ale oferuje lepszą jakość dźwięku i więcej funkcji, co może być przydatne w miarę jak będziesz rozwijać swoje umiejętności.
Pamiętaj, żeby przeczytać recenzje i opinie użytkowników, aby wybrać najlepszy mikser do swoich potrzeb. Powodzenia w nauce skreczu!



________________________________
https://abonamentymedyczne24.pl/logowan ... -medyczna/
ODPOWIEDZ