Jaka karta pamięci?

Czyli wszystko co do MPC, a nie pasuje do powyższych działów lub pasuje do kilku na raz.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SoEmBeat
Pad1
Posty: 43
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:28

Witam. Mam MPC 1000 z fabrycznym softem. Jaką maksymalną pojemność karty cf może MPC odczytać?
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

Kurdele, szczerze powiedziawszy to już nie pamiętam. Jak podłubiesz tu na forum to znajdziesz wątek z kartami, ale z tego co pamiętam to różniło się to w zależności od producenta - jednym działały 16 innym 8 nie chciała ruszyć. Mnie od dłuższego czasu 4 spokojnie wystarcza - wszystkie długie sample i tak ładuję na HDD a bębnów mam tyle co kot napłakał bo z reguły tnę na bierząco i nawet nie zapisuję osobnych one shotów...
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
DirtyDrumzStudio
Moderator
Posty: 828
Rejestracja: 26 mar 2014, 09:24

SoEmBeat pisze:Witam. Mam MPC 1000 z fabrycznym softem. Jaką maksymalną pojemność karty cf może MPC odczytać?
Najpierw zapełnij tą którą masz. CF fajne ale do 1000ki najlepiej wsadzić dysk HDD, Chociaż tak naprawdę to cięzko zapełnić samplami 4 gb kartę. Chyba ze samplujesz 2 minutowe fragmenty
ODPOWIEDZ