Mpc ONE

ODPOWIEDZ
dredovsky
Padawan
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2022, 04:56

Witam. Mam pytanie czy jest taka możliwość gdy projekt jeden ten sam wiele razy zapisywany kiedy np. dodawałem do projektu kolejne sample w innym dniu to czy może wielokrotne zapisywanie zniekształcać dźwięk itp. ??
Awatar użytkownika
DonPadzior
Admin
Posty: 2099
Rejestracja: 23 sty 2013, 17:00

Dopóki sam nie zmienisz sampla w destruktywny sposób to nic się nie zmieni. To są tylko bity i bajty, zera i jedynki.
Wiem że force miało ten problem że podczas zapisu projektu, każdy sampel był renderowany od nowa, zamiast być kopią źródła, ale to zostało poprawione w firmware 3.0.1.
I suppose it is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything if it were a nail.
dredovsky
Padawan
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2022, 04:56

Dzięki za odpowiedź !
dredovsky
Padawan
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2022, 04:56

Pytanko. Mam interfejs Scarlett solo do niego podpięte monitory interfejs do kompa i czy jest opcja podpięcia mpc one do tego interfejsu żebym nie musiał przepinać monitorów i interfejsu z kompa
KarolAzi
Padawan
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2015, 11:36

dredovsky pisze: 08 kwie 2023, 01:11 Pytanko. Mam interfejs Scarlett solo do niego podpięte monitory interfejs do kompa i czy jest opcja podpięcia mpc one do tego interfejsu żebym nie musiał przepinać monitorów i interfejsu z kompa
Co chcesz uzyskać tym odpinaniem?
ODPOWIEDZ